LEWANDOWSKI Janusz (ur. 1958, Kalisz)
Tytuł pracy: Obraz błękitny
Wymiary pracy: 130x200cm
Technika: olej, płótno, akryl
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Studiował w Instytucie Wychowania Artystycznego w Częstochowie. W 1985 roku otrzymał dyplom z rzeźby u doc. T. Wencla, a w 1988 roku dyplom z malarstwa w Warszawie. Zajmuje się rysunkiem, oraz malarstwem pejzażowym.