WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)
Wymiary: 120 x 100 cm
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
W latach 1992-97 studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w pracowni Włodzimierza Kunza. Zajmuje się malarstwem akrylowym i olejnym. Podstawową inspiracją dla jego twórczości jest człowiek i emocje wyrażone poprzez ciało. Jego malarstwu blisko jest do rysunku, zwraca szczególną uwagę na dłonie. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, USA, Norwegii, Szwecji.