OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Tytuł pracy: Inkografia I
Wymiary pracy: 30x21cm, plus oprawa
Technika: inkografia,
Sygnatura: oryginalny podpis autorski, sucha pieczęć oraz numer autorski (edycja 20 szt), numer I/XX
Duży wybór inkografii
Możliwość zamówienia innych rozmiarów i mot