MALĄG Andrzej (ur. 1950, Szczecin)
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 60 x 60 cm
Technika: foto-grafika interferencyjna, technika własna
Sygnatura: sygnowany, datowany i opisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Kompozycja zainspirowana kosmologią (popularną)