BANASZKIEWICZ-KABACIŃSKA Anna
Tytuł pracy: Za oknem
Wymiary pracy: 110x150cm
Technika: olej, płótno, akryl
Rok: 2003 i 2010
Sygnatura: z przodu, po stronie awersu (w prawym dolnym rogu koło nogi krzesła) oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności