Patera na owoce lub ciasta sygn. znakiem firmy WMF w Geislingen, Niemcy.
Secesyjna forma szkła pozwala sądzić, że obiekt pochodzi z I poł. XX w.
Wymiary: wysokość całości - 35 cm, średnica szkła - 32 cm, głębokość szkła - 7 cm.
STAN ZNAKOMITY!