LORENZ Willy
Olej na płótnie (81 x 64 cm), w pięknej, ciężkiej ramie z epoki, (100 x 80 cm).
Obraz nie jest sygnowany, ale bezsprzecznie jest pracą Willi Lorenza. Na dolnej krajce (widoczna po wyjęciu obrazu z ramy) odręczna dedykacja "Geschenk von Herrn Lorenz".