NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
Tytuł pracy: Chata w Krynicy
Wymiary pracy: 30 x 20 cm, plus oprawa
Technika: akwarela, gwasz, papier
Dołączone potwierdzenie autentyczności historyka sztuki z Domu Aukcyjnego Connaisseur Kraków
Certyfikat autentyczności