TERLECKI Alfred (1883 - 1973)
olej na tekturze
50 x 70 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "ALFRED TERLECKI.1955.".
Praca ukazuje widok z okolic Kozińca i Antałówki na Dolinę Bystrej (od lewej widoczny Nosal), w tle panorama polskich Tatr Wysokich.