LEJMAN Lucjan (1891 - 1973)
Obraz olejny na tekturze malowany techniką impastu.
Obraz olejny na tekturze malowany techniką impastu. Kwiaty w wazonie. Jasne, pastelowe barwy. Rama drewniana, malowana na biało, wewnętrzne ranty złocone na szerokości 1 centymetra. W lewym dolnym rogu sygnatura, powtórzona na plecach obrazu "Lejman Lucjan". Wymiary w świetle ramy 105 x 76 cm, z ramą 113 x 85.