HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
olej na tekturze; 26 x 31,5 cm sygnowany p.d.: j. hrynkowski / 954 Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie; oraz dedykacja: Kochanemu przyjacielowi / Koledze / Rudziowi Zb?wskiemu / w dniu Imienin / Janik. / Kra