TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Wymiary pracy: 38×45,5cm, plus oprawa
Technika: olej, płótnie
Sygnatura: W. Terlikowski 51
Certyfikat autentyczności
Dodatkowe informacje: niewielkie spękania warstwy malarskiej. Obraz aukcyjny