FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. “Stefan Filipkiewicz”. Na rewersie nalepka wystawowa, sygnatura, opisy i datowanie.
Wystawiany: Zbiorowa Wystawa Malarzy Polskich w Warszawie, 1935 r.
Wymiary w ramie: 48x59 cm (23x34 cm)