BARCICKA Janina (1933 - 2010 Warszawa)
ceramika, 43 x 26 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Koncert skrzypcowy, lata 80. XX w.
stal nierdzewna spawana, 71 x 28 x 18 cm
stal nierdzewna
wys. 32,5 cm
na spodzie podstawy plaster z napisem: JANINA BARCICKA | WARSZAWA | [adres];
obok: "DWA DŹWIĘKI" | stal nierdzewna | CENA 180.000
blacha, polerowana
wys. 52 cm
KONCERT ORGANOWY, lata 80. XX w.
metal (blacha spawana)
wysokość 67 cm
stal spawana, 46 x 44 x 18 cm
NARODZINY PLANETY II, koniec lat 80. XX w.
stal nierdzewna
wys. 54 cm
SYMFONIA DLA WARSZAWY, lata 80. XX w.
Metal
wys. 84 cm
na podst. tabliczka z napisem: JANINA BARCICKA | SYMFONIA DLA WARSZAWY
stal spawana, 57 x 42 x 37 cm
sygnowany i opisany na podstawie: 'Janina Barcicka | Narodziny planety'
stal nierdzewna
wys. 61 cm
na podst. tabliczka z napisem: JANINA BARCICKA | "SONATA"
stal spawana, 51 x 45 cm
na spodzie podstawy papierowa nalepka: 'JANINA BARCICKA| "KOSMOS" ' oraz pieczęć: 'Muzem Narodowe w Warszawie | przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę'
stal spawana