CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)
KOMPOZYCJA KOLORYSTYCZNA, 2018
olej na płótnie, 140 x 110 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 100 x 80 cm
Przyjdą po nas nasze demony, 2018
olej na płótnie, 2 x 120 x 150 cm, dyptyk
Kompozycja z kobietą i martwą naturą, 2017 r.
olej, akryl na płótnie, 120 x 100 cm
sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’
Z SERII PO ALKOHOLU, MUZYKA WIECZÓR MIASTO, 2018
olej na płótnie, 100 x 140 cm
Dziewczyna z terierem, kompozycja 3, 2016
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie
DWIE DZIEWCZYNY PRZY OKNIE, MARTWA NATURA I DWA KRUKI, 2018
olej na płótnie, 106 x 96 cm
Młoda dziewczyna w turkusowej koszuli, 2018 r.
olej na płótnie, 90 x 60 cm
Dziewczyna z turkusową chustą, 2018
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.
Dziewczyna i czort na polu, chmury burzowe, 2017 r.
olej, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
opisany na odwrocie: ‘Maciej Cieśla 2017’
Z serii kompozycja z dziewczyną i psem, 2018
Olej na płótnie, 105 x 95 cm
Kompozycja z dziewczynami, martwą naturą i krukiem 2017
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
Kompozycja z dziewczyną i psem w pracowni, 2018r.
akryl na płótnie, 110x90cm
Sygnowany p. d. róg i na odwrocie: ‘Maciej Cieśla’
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie
Jesienne harce, duchy lasu, fauny i rusałki, 2017
olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
Fauny i harce, gdy w zimę śpi natura, 2017r.
olej na płótnie, 100x70cm
Sygnowany p. d. róg: ‘Maciej Cieśla’
Opisany na odwrocie: na odwrocie: ‘ Maciej Cieśla 2017’