KAHN Leo (1894 Bruchsal, Niemcy - 1983 Safed, Izrael)
akwarela, tusz/papier, 28,7 x 46,3 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'L. Kahn'
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta/papier, 10 x 14 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'L. Kahn' oraz numerowany l.d.: '38/50'
akwarela, ołówek/papier, 20 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'L. Kahn'
na odwrociu napisy i nalepka inwentarzowa
akwarela, tusz/papier, 23 x 33 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.g.: 'L. Kahn'
na odwrociu numery i nalepka inwentarzowa
linoryt/papier, 30 x 20 cm
sygnowany długopisem p.d.: 'L. Kahn' oraz opisany l.d.: '8/100'
na odwrociu naklejka z opisem
akwaforta, akwatinta/papier, 24,5 x 17 cm
sygnowany p.d. długopisem 'L.Kahn' oraz opisany l.d.: '31/50'
akwaforta/papier, 28 x 24,5 cm (zadruk)
sygnowany długopisem p.d. 'L. Kahn' oraz opisany l.d.: '32/50'
Kobiety w czerwonym i niebieskim, 1977 r.
olej/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany l.g. 'L. Kahn'
na belkach krosna malarskiego numery inwentarzowe oraz trzy papierowe nalepki
olej/płótno, 60,5 x 81 cm
sygnowany l.d.: 'L. Kahn'
- dom aukcyjny Christie's, Tel-Aviv, kwiecień 1996
- kolekcja instytucjonalna, Polska
olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany l. d.: `L Kahn`
Estymacja: 7 000 - 12 000 zł
akwarela/papier, 49,5 x 64
sygnowany l. d.: `L. Kahn`
Estymacja: 4 000 - 6 000
olej/płótno naklejone na tekturę,
29,5 x 60 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `L. Kahn`
akwarela/papier,
49 x 37,7 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `L. Kahn`
akwaforta, akwatinta/papier,
32 x 27,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `L. Kahn` oraz l. d.: `32/50`
akwaforta/papier,
22,5 x 17,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `L. Kahn` oraz l. d.: `37/50`