1 zł
2 600 000 zł

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

From the cycle-The State of Imagination No.3

sygn.p.d.
druk solwentowy, płótno, 120x70 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

From the cycle-The State of Imagination No.4

sygn.p.d.
druk solwentowy, płótno, 120x60 cm

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

From the cycle-The internal symbols No.1

sygn.p.d.
druk solwentowy, płótno, 90x120 cm

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Cztery Fazy Życia-Dorosłość z cyklu Głowy, Twarze, Maski (2009)

sygn. na odwrociu
technika mieszana, karton
122.5x98 cm (w oprawie)

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Cztery Fazy Życia-Starość z cyklu Głowy, Twarze, Maski (2009)

sygn. na odwrociu
technika mieszana, karton
123x98.5 cm (w oprawie)

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Z cyklu Głowy Twarze Maski (2012)

sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
70x50.5 cm

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Z cyklu: Symbole wewnętrzne, 2012 r.

olej /płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: '[sygnatura] | DAMIAN DASZKIEWICZ Z CYKLU "SYMBOLE WEWNĘTRZNE" 2012 | 50 x 70'

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

z cyklu `Głowy, Twarze, Maski`, 2008 r

technika własna, płótno, 127 x 40 cm;
sygn. na odwrocie

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Z cyklu Postać (2011)

sygn. na odwrociu,
druk solwentowy, płótno (2/2),
50x50.5 cm

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Z cyklu Postać (2011)

sygn. na odwrociu,
druk solwentowy, płótno (1/2),
120x45 cm

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Portret Rodzinny FRANKów Szwajcarskich - Le Corbusier, Arthur Honegger, Sophie Taeuber-Arp, Alberto Giacometti, Charles Ferdinan

sygn. na odwrociu,
technika własna, płótno (1/2),
35x27 cm (każdy z 6 elementów)

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Z cyklu Głowy, Twarze, Maski, Mistrz ceremonii w masce, 2007 r.

technika własna/papier offsetowy,
60 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `Dashi 07`
na odwrociu opisany: `DAMIAN DASZKIEWICZ` oraz `ROK 2007 | Z CYKLU: "GŁOWY, TWARZE, MASKI" | "MISTRZ CEREMONII W MASCE` oraz `Dashi | TECHNIKA WŁASNA`

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Oblicza Rynku - z cyklu Głowy, twarze, maski , 2011 r.

technika własna/płótno,
80 x 70 cm
na odwrociu sygnowany i opisany

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Góra - z cyklu Nicość, 2005 r.

olej/płótno,
100 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Nieodebrane połączenie, 2005

olej, deska;
44,5 x 71,5 cm;
sygn. na odwrocie: Damian Daszkiewicz, Nieodebrane połączenie 2005

DASZKIEWICZ Damian (ur. 1983)

Pejzaż ze słupem, z cyklu Nicość, 2005 r.

olej/płótno,
70 x 100 cm

liczba obiektów: 16