NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
olej/płótno, 60 x 100 cm (wymiary całości)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Zofia Nierodzińska '09'
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
Loża Masońska nr 5, praca dwustronna, 2010 r.
olej/płótno, 170 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: `ZOFIA NIERODZIŃSKA LOŻA MASOŃSKA NR 5 | 2010, 170 x 140`
- kolekcja prywatna, Warszawa
- "Sen o..." BWA Galeria Zamojska, Zamość, 10.05-2.06.2013
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
I jedna nie ruszy bez drugiej, 2013
rysunek/akwarela, 21x29 cm
Estymacja: 1300 - 1700 zł
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
akryl/płótno
150x120
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
akryl/płótno
80x100
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
akwarela/papier
15x20
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
akryl na płótnie
120x100cm
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
akryl na płótnie
140x170cm
NIERODZIŃSKA Zofia (ur. 1985)
akryl na płótnie
140x170cm