CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
Naczynie Modus Design, lata 80. -90.? XX w.
porcelana; wys. 6 cm; śr 5 cm.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
drewno, porcelana malowana, dzbanek: 6 x 36 x 6 cm, dwa kubki: 4,3 x 3,2 x 3,2 cm, taca: 2 x 55 x 15 cm
na spodzie dzbanka wypis: ‘Marek Cecuła’
CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
porcelana, kalka ceramiczna, 41 x 30 x 18 cm
sygnowany na podstawie: 'Ćmielów Design Studio | Marek Cecuła'
CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
porcelana, kalka ceramiczna, tacka 28 x 28 cm, dzbanek: 11 x 19 x 11 cm, filiżanki: 8 x 4,5 x 7 cm (większa), 6 x 6 x 7 cm (mniejsza)
CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
porcelana, kalka ceramiczna,czajnik: 12,5x 11, 5 x 16,5 cm, kubki: 6 x 6 x 6 cm
CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
ceramika,czajnik: 7,5 x 23 x 12,5 cm, kubek: 7,5 x 5 x 5 cm
CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
Zestaw Qubus II, z cyklu Geometria, 2013 r.
kalka ceramiczna/porcelana,w skład zestawu wchodzą: czajnik, dwa kubki oraz mlecznik, wymiary: czajnik 11 x 19 x 10 cm / 450 ml; kubek 6 × 6,5 cm / 100ml; mlecznik 8 × 6,5 cm / 100ml
na spodzie znak wytwórni i sygnatura artysty
CECUŁA Marek (ur. 1944 r.)
zestaw trzy częściowy: czajnik, dwie filiżanki,
porcelana,
55 x 10 x 12 cm;
sygn.: Marek Cecuła