KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej na płycie
45 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej/płótno, 65 x 54,2 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'DariuszKaleta94'
opisany na odwrociu: 'Dariusz Kaleta | Bez tytułu | olej - 94'
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Olej, płótno; 61 x 50 cm
Sygnowany p.d.: DKaleta 93
KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej, płótno, 81 x 60 cm,
sygn. p.d.: Dariusz Kaleta 90.
KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Dariusz Kaleta 2002'
opisany na odwrociu: 'painting: Dariusz Kaleta | "Mitologia" '
- "Dariusz Kaleta. Malarstwo", Miejska Galeria Sztuki MM w Chorzowie, 9-25.05.2016
- Dariusz Kaleta. Malarstwo, katalog wystawy, Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów 2016, s. nlb. (il.)
KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: Dariusz Kaleta maj 1985.
Na odwrocie czerwonym flamastrem informacje Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę oraz dwie mało czytelne pieczęcie Urzędu.
KALETA Dariusz (ur. 1960)
Moja Sarmacja Epizod V wersja B
olej na płótnie
70 x 80 cm
KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej, płyta, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: Dariusz Kaleta 1985 VIII.
Na odwrocie czerwonym flamastrem informacje Urzędu Konserwatorskiego o wywozie za granicę, oraz 2 mało czytelne pieczęcie Urzędu.
KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej na płótnie
30 x 40 cm
KALETA Dariusz (ur. 1960)
olej na płótnie
60 x 60 cm
KALETA Dariusz (ur. 1960)
KALETA Dariusz (ur. 1960)