ZAGAJEWSKI Stanisław (1927 - 2008)
glina, 31 x 24 x 19 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
glina wypalana, wys. 17 cm, na spodzie znak autorski SZ
glina, 20 x 21 cm
sygnowany na spodzie monogramem autorskim: 'SZ'
ceramika szkliwiona, 28 x 26 cm
sygnowany na odwrociu monogramem wiązanym: 'SZ'
Ptak z czubem, lata 60-70. XX w.
ceramika, wys.: 26 cm, szer.: 19 cm
sygnowany na spodzie monogramem wiązanym: ‘SZ’
ceramika szkliwiona, 15 x 16 x 8,5 cm
glina wypalana, 14,5 x 14,5 x 11 cm
na spodzie znak autorski
ceramika szkliwiona; wym.: 24 x 24,5 x 20 cm;
na spodzie nalepka z nazwiskiem autora: Zagajewski
glina wypalana, 13 x 26,5 x 27 cm
STAN ZACHOWANIA:
- brak fragmentu liścia z lewej strony twarzy
glina malowana, 40 x 32 x 20 cm
glina wypalana, 31 x 24 x 19 cm
ceramika malowana i szkliwiona, 15,5 x 13 cm
sygnowany na spodzie monogramem `ZS`
Na spodzie papierowa nalepka ze Spółdzielni Zrzeszenie Wytwórców ART-REGION
ceramika malowana i szkliwiona, 35 x 24 x 19 cm
sygnowana na spodzie monogramem wiązanym `ZS` oraz datowana i opisana: `1976 r. POLSKA PŁOCK`
glina wypalana, malowana, szkliwiona,
15,5 x 14 x 14 cm;
sygn. monogram wiązany na spodzie: ZS
glina;
wys. 24,5 cm;
sygn. na podstawie: ZS (monogram wiązany)
glina;
wys. 24,5 cm;