DĘBOWSKA-TARASIN Zofia (ur. 1924, Kraków)
Wnętrze z czarną podłogą, 1957 r.
akwarela, tusz/papier, 31,5 x 39 cm
sygnowany i datowany p.g.: `Z. Dębowska-Tarasin 57`
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz/papier, 30 x 37 cm
sygnowany u dołu: `Z. Dębowska-Tarasin`
na odwrociu opisana autorsko w języku francuskim
akwalera/papier,
18,5 x 20 cm
sygn. p.d. Zofia Tarasinowa
tusz/papier,
20 x 16,5 cm
sygn. Zofia Dębowska Tarasin
na odwrociu opis: "Życie Literackie", Nr 42(300), 20 X 57