WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
cena wywoławcza: Wykup abonament
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, wys.: 28 cm;
sygn., dat oraz numer odlewu z tyłu: Stan Wys 15/50 2001.
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, granit, egz. 4/21, wys. 29 cm,
sygn. StanWys 2006
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, 86,5 x 20 x 13 cm
sygnowany, datowany i opisany: 'Stan Wys | 5/8 | 2009'
edycja: 5/8
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, wys.: 36,5 cm;
sygn., dat oraz nakład z tyłu: Stan Wys / 4/12 / 2002.
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz
36 x 8,5 x 8,5 cm
sygn.: Stan. Wys. 7/8 2016
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, polerowany, marmur, wys. 35 cm, podstawa: 9 x 9 cm, sygnowany na boku postaci: Stan Wys XII/XII 2000, pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz
wys. 27,5 cm
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, 30 x 11 cm
z tyłu opisany: 'Stan Wys | 95/99 | 2001'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, marmur, 62 x 17,5 x 20,5 cm
sygnowany i datowany u dołu: 'Stan Wys | 2/4 AP | 2010'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz, wys. 28 cm
sygn. na podstawie: 'Stan/Wys/HC/2011'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, marmur, 36 x 8,5 x 8,5 cm
sygnowany na boku postaci: 'Stan Wys | XII/XII | 2000'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, marmur, 17 x 46 x 14,5 cm (wymiary z podstawą)
sygnowany: 'Stan Wys | 1/8 | 2004'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
odlew/brąz patynowany, kamień, 40 x 12 x 10 cm
sygnowany, datowany i opisany z tyłu, u dołu: 'StanWys | IV/XII | 2001'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
odlew/brąz patynowany, 22,5 x 5,5 x 4,3 cm
sygnowany, datowany i opisany na podstawie: 'StanWys | 16/21 | 2004'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz patynowany, podstawa marmurowa: 2 x 10 x 10 cm, 22,5 x 6 x 5 cm
sygnowana, datowana i opisana z tyłu: 'Stan Wys | I/VIII | 1995'
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
brąz
wys. 27,5 cm