BĄKOWSKI Wojciech (ur. 1979, Poznań)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 28,5 x 39,5 cm
akwarela/klisza filmowa, 25 x 35 mm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Się mi pochyla przy patrzeniu z dołu, 2008
odbitka na papierze fotograficznym z rysunku długopisem na klatce filmowej oraz oryginalny slajd; 29,5 x 39,5 cm
sygnowany p.d. "WB 08"
Komplet dwóch prac Zeszyt zainteresowań nr 1 i 2 (fotografia + klisza), 2007 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 24,5 x 40 cm (x2)
akwarela/klisza filmowa, 25 x 35 mm (x2)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '"ZESZYT ZAINTERESOWAŃ" Nr 1 / 2 WB 07'
100 x 70 węgiel, karton 2018, sygn. z przodu, praca oprawiona według projektu artysty
Rysunek z książki WuEsBe - wiersze rysunki , 2006 r.
marker/folia transparentna, 7,5 x 10 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WB 06'
Przykre wakacje, ed. 1/1, 2008
akwarela na taśmie filmowej, odbitka na papierze fotograficznym; 24 x 40 cm
flamaster/papier, 66 x 39 cm
sygnowany i datowany p.d. 'WB 08'
Tu jest jak Policja przyszli się o Damiana i tego drugiego pytali ich matek szukają helikopterem
fotografia barwna/papier fotograficzny, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d. monogramem
Ci jedzą. Musi mieć w rozkroku spodnie, że tam nie pobrudzi sobie, 2008
akwarela na taśmie filmowej 35 mm + wydruk 30x40 cm
sygn. u dołu: CI JEDZĄ MUSI MIEĆ W ROZKROKU SPODNIE ŻE TAM NIE POBRUDZI SOBIE / monogram artysty 08.
Idziesz ze mną? - Gdzie? W dupę ciemną, Galeria LETO, Warszawa 2008
Idziesz ze mną? - Gdzie? W dupę ciemną, Arsenał, Poznań, 2008
Przykre wakacje, ed. 1/1, 2008 r.
akwarela na kliszy oraz odbitka na papierze fotograficznym, 24 x 40 cm, wymiary pracy z ramą: 43 x 53 cm
sygnowany i datowany p.d.: `WSB 08`
Ci jedzą. Musi mieć w rozkroku spodnie, że tam nie pobrudzi sobie, 2008 r.
akwarela na taśmie filmowej 35mm + wydruk w oprawie/papier, 29 x 39 cm
u dołu opisany: `CI JEDZĄ MUSI MIEĆ W ROZKROKU SPODNIE ŻE TAM | NIE POBRUDZI SOBIE. | [monogram] 08`
dołączony certyfikat
Żółty człowiek zżera popielniczkę (...), 2008 r.
fotografia barwna/papier fotograficzny (9 x 14 cm) naklejona na papier, 29 x 20 cm (całość)
sygnowana i datowana p.g. monogramem
u dołu opisana
Melodie długie jak nie wiem. Przez to długo umiera. Długo cierpi, 2008 r.
akwarela na taśmie filmowej 35 mm oraz fotografia barwna/papier fotograficzny, 24 x 39 cm (w świetle passe-partout)
u dołu opisany: `MELODIE DŁUGIE JAK NIE WIEM. PRZEZ TO DŁUGO UMIERA. | DŁUGO CIERPI | [monogram]`
dołączony certyfikat
okładka płyty + płyta, cienkopis/karton, 31 x 31 cm
Wyd. ArtBazaar Records, zamknięty nakład płyty: 250 egzemplarzy; autorska edycja limitowana okładki: 66 sztuk (każda ręcznie narysowana przez Wojtka Bąkowskiego); mastering: Dawid Szczęsny
Na marmurowej poczcie, 2008 r.
fotografia (odbitka rysunku na kliszy)/papier, 27 x 38 cm (w świetle oprawy) + slajd
u dołu opisana: `MI POSZŁA ŻYŁKA ŻE MNIE BOLI GŁOWA W JEDNYM MIEJSCU | TU POD OKIENKIEM NA ŚRODKU. W OGÓLE CAŁA POCZTA TU | JEST Z MARMURU | [znak autorski] 08.`
Przez to długo umiera, długo cierpi, 2008
akwarela malowana na taśmie filmowej (diapozytyw),
powiększenie na papierze fotograficznym,
24,5 x 39 cm, 30 x 40 cm (wymiar kompozycji);
opis u dołu: MELODIE DŁUGIE JAK NIE WIEM. PRZEZ TO DŁUGO UMIERA. / DŁUGO CIERPI
KOT - Rzeczy do poprawienia 15/65
autorska okładka wraz z płytą winylową w oprawie,
technika własna,
30 x 30 cm
Długopis, papier; 30 x 30 cm
Żółty człowiek zżera popielniczkę?, 2008 r.
technika mieszana, collage, fotografia, flamaster/papier,
29 x 21 cm
sygnowany i datowany p.g.: `(znak) 08.`,Z teki "Nowa fala popierldala", edycja: 15/30 ,na odwrociu: `ART BAZAAR blog o kolekcjonowaniu sztuki` oraz `edycja limitowana 15/30`