OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
cena wywoławcza: Wykup abonament
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
ceramika, 29 x 33 x 33 cm
sygnowany i datowany na podstawie: 'LESZEK OPRZĄDEK | 2018'
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
akryl, relief/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LESZEK OPRZĄDEK / B-B 2018'
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
drewno opalane i impregnowane; 35 x 20 x 15 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: - 2016 / LESZEK - / OPRZĄDEK.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
płaskorzeźba w drewnie lipowym, drewno opalane; 33 x 46 x 10,5 cm;
na odwrocie opis autorski wraz z sygnaturą: CEL / LESZEK OPRZĄDEK 2016.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
drewno opalane i impregnowana; wymiary: 37,5 x 19 x 7 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: - LESZEK - / OPRZĄDEK / 2016.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
drewno opalane; wymiary: 40 x 50 x 12 cm;
sygn. i dat. z tyłu: OPRZĄDEK / 2016.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
ręczna/ceramika, 28,5 x 28,5 x 28,5 cm
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Drewno; wym.: 37 x 60 x 70 cm.
Rzeźba prezentowana na wystawie zbiorowej: "Bożonarodzeniowy salon malarstwa i rzeźby", Pałac Sztuki, 2016, Kraków.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Ceramika; wym.: 27 x 12 x 12 cm; sygn. na podstawie: Oprządek 2008.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Akryl, płótno; wym.: 100 x 70 cm; sygn. i dat. na odwrocie. Obraz prezentowany na wystawie Mathematical Inspiration in Contemporary Art (Kraków). Lit.: "By Form and Number", katalog wystawy, Kraków 2012, s. 46.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Olej, płótno;
wym.: 150 x 30 cm; sygn., tyt. i dat. na odwrocie.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
ceramika, 2011, wym. 11x11 cm
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
Technika mieszana, terakota, masa papierowa; wys. 31 cm.
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
technika własna, olej, płótno,
40 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: LESZEK / OPRZĄDEK / 2009 / KRAKÓW
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
40 x 30 cm;
OPRZĄDEK Leszek (ur. 1964)
ceramika,
wys. 23 cm