BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
offset/papier naklejony na piankę, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jakub Bąkowski | 2005'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
fotografia / light box
125 x 95 x 17 cm
2009
sygnowana / autorska nalepka na odwrocie
edycja 5 + 2 AP, wystawiany egzemplarz to 3/5
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
"Wielka Niedźwiedzica. Międzynarodowa 64/65A", ed. 2/7, 2006 r.
kolorowa odbitka fotograficzna na papierze światłoczułym wykonana techniką Lambda, 47 x 70 cm
na odwrociu autorska nalepka z opisem pracy i sygnaturą artysty
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
Konkurencja. Współpraca, tryptyk, 2006 r.
C-Print, 40 x 50 cm (x3)
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
Technika: fotografia na papierze metalizowanym
Data powstania: 2009
Wymiary: 85 x 60 cm
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
Światła w Hucie, ed. 2/8 + 1 AP, 2016 r.
fotografia/papier światłoczuły, 132 x 93 cm
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
off set, papier / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Jakub Bąkowski/ 2005
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
offset, papier, 100 x 100 cm
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
Polar Station Hornsund. Spitsbergen. Summer 2009
fotografia czarno-biała, lambda, papier Kodak Metallic Professional, 63 × 80 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie, dyptyk, prace w autorskiej oprawie, nakład: 2/5 + 2 a.p
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
Study for the Movie in LC. Bates Museum, 2009
fotografia barwna, papier Kodak Professional Metallic, Durst Lambda, laminat z filtrem UV, 87 x 96 cm; sygn. na odwrocie; nalepka autorska, wydruk autorski, nakład: 3/5
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
fotografia kolorowa, wydruk lambda, płyta dubond, 85 x 85 cm,
sygnowana i numerowana na odwrocie: Kuba Bąkowski, Agnieszka, Karolina, Piela II, edycja 3/3; opatrzone logo galerii Daniele Ugolini Gallery;
wydruk autorski, nakład: 3/3
BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)
sygnowana i numerowana na odwrocie: Kuba Bąkowski, Agnieszka, Karolina, Piela I, edycja 3/3; opatrzone logo galerii Daniele Ugolini Gallery;
wydruk autorski, nakład: 3/3