SUDEK Josef (1896 - 1976)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 29 x 19,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SUDEK Josef (1896 - 1976)
gelatin silver print on photographic paper, 29 x 19.5 cm
SUDEK Josef (1896 - 1976)
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa/papier fotograficzny,vintage print
40 x 29,5 cm
sygnowany na odwrociu, w obrębie pieczęci autorskiej: 'J. Sudek'
fotografia naklejona na tekturę
na odwrociu pieczęć autorska: 'Foto Sudek, Praha III., Ujezd 20'
- kolekcja prywatna, Paryż - kolekcja prywatna, Polska
SUDEK Josef (1896 - 1976)
Zamek Kacina, l. 50./60. XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier
8,6 x 28,4 cm (w świetle passe-partout)
odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print
SUDEK Josef (1896 - 1976)
9,6 x 29,4 cm (w świetle passe-partout)
na odwrocie opis (ołówkiem); odbitka autorska, nakład: nieokreślony, vintage print