CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
olej, płyta,
30 x 39,5 cm,
sygnowany l.d.: "Madzi | Edmund | Cieczkiewicz"
* Droit de suite
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka; 36 x 40 cm;
sygn. p. d.: Cieczkiewicz;
na odwrocie napis: "Zima" / Edmund Cieczkiewicz / 1500 zł (ołówkiem).
olej, tektura; 42 x 62 cm;
sygn. i dat. l. d.: ECieczkiewicz / 1920 (?).
olej/tektura, 70 x 101 cm
sygnowany l.d.: 'E. Cieczkiewicz'
akwarela, papier, 51 x 31,5 cm,
sygn. l.d.: Edmund Cieczkiewicz (19)44.
olej, tektura; 34 x 40 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie z nazwiskiem artysty i tytułem obrazu: Pejzaż tatrzański.
olej/tektura, 23 x 34 cm
olej, tektura
71 x 100,5 cm
sygn. l.d.: E. Cieczkiewicz
Na odwrocie napisy ołówkiem: No 128; [..] 40
olej, papier; 48 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
olej/sklejka, 36 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'Cieczkiewicz'
olej, papier; 48 x 68 cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
olej/tektura, 20,5 x 29 cm
sygnowany l.d.: `Cieczkiewicz`
olej, tektura
52,5 x 61 cm
sygn. monogramem wiązanym p.d.: CE
Na odwrocie napis ołówkiem: Edmund Cieczkiewicz
Czarny Staw w Tatrach, lata 20.
Olej, tektura; wym.: 66 x 100 cm; sygn. p.d.: E. Cieczkiewicz.
olej, tektura; 49 x 59 cm;
sygn. l. d.: Edmund Cieczkiewicz;
na odwrocie napis: Moczary