RAJKOWSKA Joanna (1968r. Bydgoszcz)
lustro, 25 x 25 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '2016, Joanna Rajkowska, Siatkówka, ed. 6/10 + AP'
ed. 6/10
cena wywoławcza: Wykup abonament
"Satysfakcja gwarantowana", 2000 r.
sześć puszek o pojemności 0,33 litra, wys.: 11,5 cm, śr.:6 cm
seria produktów konsumpcyjnych wypełnionych płynami zawierającymi wydzieliny ciała artystki
druk na lustrze, 25x25 cm
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 4,5 x 12,5 cm
gelatin silver print on photographic paper, 4.5 x 12.5 cm
Xylotrupes gideon dla Mustafa Sabbagh
Technika: fotografia, PhotoRag Baryta 315 naklejona na dibond 2mm
Data powstania: 2016
Wymiary: 35 cm x 24 cm
Z serii Satysfakcja gwarantowana, 2000 r.
instalacja składająca się z lodówki i 51 puszek o pojemności 0,33 litra, 85,5 x 66 x 40 cm (lodówka); 12 x 7 x 7 cm (puszki)
wypełnione płynami zawierającymi wydzieliny ciała artystki
- dar od artystki, ok. 2000
Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich, ed. 1/5
fotografia barwna, C-Print/dibond, 35,5 x 61 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich 1/5 Joanna Rajkowska'
- dar od artystki, ok. 2010
Born in Berlin - Swim 01, 2015 r.
wydruk pigmentowy/papier , 21 x 35 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: `Joanna Rajkowska, Born in Berlin-swim 01, 2015`
fotografia barwna/papier, 4,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy)
technika mieszana, 21 x 14,8 cm
Satysfakcja gwarantowana, 2000 r.
zestaw 5 puszek
(seria produktów konsumpcyjnych wytworzonych na bazie ciała autorki)
zestaw 5 puszek
fotografia barwna/papier,
4,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy)
dar: Sarmen Beglarian, oprawa: Galeria Piotra Nowickiego
collage/papier,
60,5 x 45,8 cm,
nie sygnowany,
z prywatnej kolekcji, Kraków
obiekt (technika własna),
19 x 14,5 cm, sygnowany i datowany w lewym dolnym rogu na odwrocie: `97 Joanna RAJKOWSKA,
z prywatnej kolekcji, Kraków
Pozdrowienia z Alei Jerozolimskich (holga), 2010
edycja 1/13
c-print
30x30 cm
WYCHODZĘ NAPRZECIW ŻYCIU WIECZNEMU
collage, 45,8 x 59,6 cm, sygnowany oł. p.d.
"Joanna Rajkowska"
WIOSNA BYŁA ZIMNA I NAMIĘTNA TEGO ROKU, 1999
collage,
45,8 x 59,6 cm, sygnowany oł. p.d. "Joanna Rajkowska"
Pozdrowienia z Alei Jerozolimskich, 2002
zestaw 61 sztuk slajdów zdjęć z okresu 2002-2007;
w pudełku, z opisem i przeglądarką; sygn. i numerowany na wieczku pudełka: Joanna Rajkowska 10/10;
różni autorzy zdjęć;
egzemplarz autorski, nakład: 10/10
Praca licytowana będzie na cele społeczne: na odnowę palmy