KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
"MONUMEN 1"
180 na 120cm , 2016, wydruk na papierze fotograficznym, 1/5, sygnowana
"MONUMEN 2"
180 na 120cm , 2016, wydruk na papierze fotograficznym, 1/5, sygnowane
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
Technika: technika własna
Data powstania: 2016
Wymiary: 33x16 cm
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
Technika: litografia
Data powstania: 2015
Wymiary: 50 x 66 cm
Sygnatura: 49/50 2015 Kuśmirowski Robert
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
cegła ze śladem stopy artysty, 6 x 26 x 12 cm
z boku sygnowana: `R`
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
film DVD, 14x12.5 cm
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
sekwencja z filmu
Wydruk fotograficzny na papierze
27 x 7 cm
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
Das Auf und Ab des Menschenlebens
wydruk
29 x 21 cm
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
1/5
plakat
100 x 70 cm
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
Plakat z XII konfrontacji teatralnych, 2007 r.
plakat, 100 x 70 cm, sygn.
KUŚMIROWSKI Robert (ur. 1973)
Fotografia, 2/2, 16 x 12 cm
dar artysty