KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl/deska, śr.: 22,5 cm (x2)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu każdej części: ‘Kamil Kuskowski | DD2 2005 | I / II p’ oraz nalepka z opisem pracy
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl, płótno; 20 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośnie: Kamil Kuskowski "Arka Gdynia 2" 20 x 160.
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl/deska, śr.: 12,5 cm (x2)
sygnowany na odwrociu: 'Kamil Kuskowski' (każda część)
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl, płótno; 20 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kamil Kuskowski "GKS Katowice 2" 2005, 20 x 160.
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
Z cyklu 'Barwy Klubowe', Groclin Grodzisk Wielkopolski, 2004 r.
olej/płótno, 38 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kamil Kuskowski | 2004, 38 x 30 | "GROCLIN GRODZ. WLKP" z cyklu Barwy Klubowe'
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
L.H.O.O.Q IV z cyklu L.H.O.O.Q
2013
obiekt fotograficzny, 20 x 15 x 6 cm,
sygn., dat. i tytuł na odwrocie
nakład: 1/1
Praca nawiązuje do słynnego dzieła Marcela Duchampa pt. L.H.O.O.Q, w którym artysta domalował wąsy i brodę na reprodukcji Mona Lisy Leonarda da Vinci. Jego działanie odbierane było podobno jako aluzja do domniemanego homoseksualizmu da Vinciego. Dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym oraz nawiązaniu tytułem do twórczości francuskiego mistrza Kuskowski porusza w swojej pracy wątek voyeurystyczny. Litery tytułu czytane po francusku znaczą dokładnie tyle, co zdanie "Elle a chaud au cul", czyli "Ona ma gorący tyłek".
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
L.H.O.O.Q IV from the L.H.O.O.Q series
2013
photographic object, 20 x 15 x 6 cm,
signed, dated and titled on the reverse
edition: 1/1
This work is inspired by the famed L.H.O.O.Q by Marcel Duchamp, which is a reproduction of the iconic Mona Lisa painting by Leonardo da Vinci, onto which the artist drew a moustache and beard. One of the interpretations at the time was that Duchamp was alluding to the alleged homosexuality of Leonardo. By using a unique technique and making a reference to the art of the famous French master, Kuskowski gives his work voyeuristic overtones. The letters pronounced in French sound like "Elle a chaud au cul" or "she is hot in the arse."
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl, wydruk/płótno, 91 x 140 cm (całość)
sygnowany na odwrociu: 'Kamil Kuskowski'
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl/płótno, 20 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Kamil Kuskowski | "GÓRNIK ZABRZE" 2004 20 x 160`
- "Sport w sztuce", Muzeum Sztuki Współczesnej, Kraków, 2012
- "17 mgnień wiosny", Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 12.04.2007-06.05.2007
- Kamil Kuskowski. Nagroda Arteonu 2005, Stary Browar, Poznań, 2006
- 17 mgnień wiosny, katalog wystawy, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot 2007, s. 29
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
kolaż, 20x15 cm
Estymacja: 900 - 1100 zł
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
Fotografia barwna, dibond, plexi, 30,5 x 54,7 cm
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
z cyklu Śmierć w muzeum, III część, 2008
C-print, 2/3, 39x49 cm
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
fotografia, 1/3, C-print,
40x60 cm
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
z cyklu "Barwy klubowe", 2004, 38x30 cm
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
średnica 30 cm,
łyżka, deska, akryl, zupa pomidorowa
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
Górnik Zabrze, z cyklu Barwy klubowe - proporczyki, 2004
akryl, płótno, 38x30 cm
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl/deska, 2 sztuki Ř12 ,5 cm
dar artysty
KUSKOWSKI Kamil (ur. 1973)
akryl, płótno, 38x30 cm