CICHOCKI Feliks (1861-1921)
olej, płótno, 27 × 24,5 cm
sygn. p. d.: Feliks Cichocki
na odwrocie płótna napis: 1892/mal. Feliks Cichocki/z Warszawy
na odwrocie ramy nalepka z wystawy (?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CICHOCKI Feliks (1861-1921)
olej, płótno; 54 x 44, 5 cm;
sygn. p. g.: Feliks Cichocki /z Warszawy 1911 r.
na odwrocie napis autorski 1911 Biała Waka/ malował Feliks Cichocki/ z Warszawy
CICHOCKI Feliks (1861-1921)
Olej, płótno; 81 x 54 cm
Sygnowany l.d.: Cichocki Feliks z Warszawy 1891
CICHOCKI Feliks (1861-1921)
olej, deska
14 x 9,5 cm
sygn. monogramem wiązanym i dat. p.d.: 18FC86 / Monachium na odwrociu: 1886 r / Monachium / Feliks Cichocki / z Warszawy / 35 rs.
CICHOCKI Feliks (1861-1921)
Olej, płótno; 81 x 54 cm
Sygnowany l. d.: Cichocki Feliks z Warszawy 1891
CICHOCKI Feliks (1861-1921)
Tancerka w zielonym stroju, 1893
olej, płótno 61,5 × 37,5
sygnowany u góry po lewej: "Feliks Cichocki z Warszawy"
na odwrocie, własnoręcznie, "malo. Feliks Cichocki z Warszawy 1893 r."