FILIPIAK Władysław (1908 -1976)
Olej, płótno; 64 x 73 cm
Sygnowany l.d.: Wł. Filipiak
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
olej, płótno
60x73 cm
Wiejska kobieta z martwą naturą, 1947 r.
olej/płótno, 81 x 65 cm
Odwrocie: opisany autorsko na płótnie oraz papierowa naklejka wypisana maszynowo z informacjami o pracy
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
olej, płótno, 50,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: filipiak
Na odwrocie napis: Filipiak
olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: filipiak
Na odwrocie napisy odręczne: 60 x 73/ z cyklu "KAZIMIERZ/1970 r. / Wł. FILIPIAK/ cena : 60.000 oraz nalepka z informacjami o obrazie oraz o autorze.
olej, płótno; 50,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: filipiak
Na odwrocie napis: Filipiak
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: filipiak
Na odwrocie napisy odręczne: 60 x 73/ z cyklu "
KAZIMIERZ/1970 r. / Wł. FILIPIAK/ cena : 60.000 oraz nalepka
z informacjami o obrazie oraz o autorze.
Kobieta z owocami - portret żony artysty Lilianny Filipiak, ok 1965
olej, płótno; 84 x 67 cm;
Na odwrocie na krośnie malarskim fragment nalepki.
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: W. Filipiak / 1942
Na odwrocie napisy odręczne autorski: Komp. "SIELANKA" i ręką żony artysty: aut.: Wład. Filipiak / Lublin Szopena 22 m. 9 / (ze
zbiorów Jadwigi Filipiak) oraz nalepka wystawowa.
Olej, płótno;
69,5 x 89,5 cm
Sygnowany l.d.: Wł. Filipiak | 1936
Na odwrocie: nalepka Związku Artystów Plastyków w Lublinie z podpisem autora oraz datą: 1937
Olej, płótno
52 x 67 cm
Sygnowany p.d.: Filipiak 1960
Olej, płótno
69,5 x 89,5 cm
olej, tektura; 100 x 70 cm
sygn. p.g. W.Filipiak/ 1944
Olej, płótno;
69,5 x 89,5 cm
olej, płótno, 69, 5 x 89, 5 cm;
sygn. l. d.: Wł. Filipiak / 1936
na odwrocie: nalepka Związku Artystów Plastyków w Lublinie z podpisem autora oraz datą nadesłania obrazu: 1937 r.
olej, sklejka, 38 x 50 cm;
sygn. p.d.: W Filipiak l.d.: 1942
na odwrocie napis autorski: tytuł obrazu i autor