SIEDLANOWSKI Henryk (1906-1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 65 x 81 cm, sygn. p.d.; H.SIEDLANOWSKI
olej/tektura, 33 x 43,5 cm
sygnowany p.d.: 'H. SIEDLANOWSKI'
na odwrociu naklejka wystawowa Związku Polskich Artystów Plastyków
sygn. p.d.
litografia
20.5x30 cm
Olej, tektura;
60,5 x 75 cm
Sygnowany p.d.: H. SIEDLANOWSKI
Olej, tektura; 60,5 x 75 cm
Henryk SIEDLANOWSKI (1906 - 1979) - według Iwana Szyszkina
olej, płótno, 91 x 103 cm;
sygn.p.d.: H.SIEDLANOWSKI
sygn. dat. p.d.
olej tektura 24x27.5