MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1989
cena wywoławcza: Wykup abonament
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
metal, włókno szklane, żywica epoksydowa, 71 x 65 x 69 cm
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
każdy ca. 71x67x67 cm, unikaty
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
gwasz, tusz, kredka/papier, 34 x 24,3 cm
sygn. l.d.: R. MODZELEWSKI
na odwrociu numery ołówkiem: 37386/19WSW, 100887
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
VZOR. Fotel RM58 classic limited edition (proj. Roman Modzelewski), 2016
polietylen (LDPE), lakierowany na wysoki połysk, 72 x 67 x 68 cm
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, płótno; 60 x 73 cm;
na odwrocie nalepka z PWSSP w Łodzi z informacją o pracy
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna/płótno, 34,5 x 46 cm
sygn. i dat. l.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1986
na odwrociu nalepka z wystawy: W kręgu Strzemińskiego (Galeria Pryzmat ZPAP Okręg Krakowski), 2014 r., papierowa nalepka z numerem: 18.
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej, płótno; 60 x 73 cm;
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna/płótno, 62 x 51 cm
sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1959
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna/pilśnia, 52 x 63 cm
sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1988
na odwrociu papierowa nalepka z numerem: 20
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej/płótno, 44 x 22 cm
sygnowany l.d.: 'ROMAN MODZELEWSKI'
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna/pilśnia, 68 x 108 cm
sygn. i dat. l.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1968
na odwrociu nalepka z nazwiskiem autora, adresem i opisem obrazu
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, płótno, 34,5 × 46 cm
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1986
na odwrocie nalepka z wystawy: W kręgu Strzemińskiego Kraków, Galeria Pryzmat ZPAP O. Krakowski 13 czerwca - 4 lipca 2014
W kręgu Strzemińskiego, ZPAP Kraków, 13 czerwca - 4 lipca 2014
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, płótno, 50 × 61 cm
sygn. i dat. l. d.: Roman Modzelewski/1982
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
technika własna, płótno; 62 x 51 cm (z autorską ramą);
sygn. i dat. p. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1959
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
MODZELEWSKI Roman (1912-1997)
olej/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ROMAN | MODZELEWSKI | NOWA RUDA | 1946`
- zakup bezpośredni ze spuścizny rodziny artysty
- kolekcja prywatna, Łódź