CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
technika własna na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
SUB SPECIE AETERNITATIS, G, 2016/17 r.
grafit, węgiel, kredka/papier czerpany, 88,5 x 61,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: SUB SPECIE AETERNITATIS, G,| 2016/2017 | Marek Chlanda
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
ołówek, tusz/papier, 56 x 29 cm
sygnowany p.g.: 'MCh'
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
Uzdrowisko, fragment 21/5, 2011/2012 r.
akryl i węgiel na papierze, 50 x 100 cm, sygn.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
tusz/kredka, 80 x 78 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d.: Steamy damp, sygnowany i datowany p.d.: T.M.Ch. | 29. IV. 1999
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
Uzdrowisko, Fragment nr 21/5, 2011/2012,
akryl, węgiel na papierze, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrociu 'MAREK CHLANDA'
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
ołówek, węgiel/papier, 48 x 38,5 cm (w świetle oprawy autorskiej), 50 x 41 cm (z oprawą autorską)
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'M CH | '89'
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
ołówek, węgiel na papierze, 47 x 59 cm, sygn.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
tekturowe pudełko a w nim rysunek wykonany węglem i grafitem na papierze naklejonym, 25 x 36 x 12,5 cm
sygnowany: 'Marek Chlanda | 2014'
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
Ćwiczenie choreograficzne, 2015 r.
technika mieszana na kartonie, 42 x 59,5 cm, sygn.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
Dobranoc Buenos Aires, 1995 r.
siatka druciana, wosk, gips, 175 x 105 x 130 cm
WYSTAWIANA:
- "Marek Chlanda, Dobranoc", Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski, Warszawa 12 maja - 21 sierpnia 1996
- Marek Chlanda, Dobranoc, katalog wystawy, [red.] Ewa Gorządek, Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski, Warszawa 1996 (reprodukowany)
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
Akwerela, tusz, ołówek, karton; wym.: 68 x 98 cm;
sygn. oł. d.: M. Chlanda, śr.d.: rysunki kliniczne rysunek IX 76.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
technika mieszana na kartonie, 39 x 46 cm, sygn.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
akryl, papier, 54,7 x 50,7 cm,
sygn. na odwrocie: Marek Chlanda "UZDROWISKO" 2011-2013
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
technika mieszana/karton, 54,5 x 50,5 cm, sygn.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
Estymacja: 4000-4500 zł
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
technika własna/papier,
50 x 35 cm,
sygn.
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
akryl/płyta
25 x 76,5 cm
sygn
CHLANDA Marek (ur.1954 r.)
akryl,
ołówek/płyta,
30 x 93,5 cm,
sygn.