BEREŹNICKI Kiejstut (ur. 1935)
olej/płótno, 77 x 77 cm
sygnowany p.d.: '[nieczytelne]'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kiejstut Bereźnicki | - Pochód - 2017 | K Bereźnicki'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
106 x 120 cm
sygn. p.d.: K. Bereźnicki
sygn. na odwr. na płótnie: Kiejstut Bereźnicki | Spiżarnia I 2006-2008
na górnej i poprzecznej żerdzi krosna pieczątka Galerii Sztuki Wirydarz w Lublinie
Ołówek, papier, 64 x 49 cm (w świetle passe-partout),
sygn. p.d.: modelka, malarz | i trzy maski | 2010 | Bereźnicki.
olej/płótno, 90 x 116 cm
sygnowany p.d.: 1980 K. Bereźnicki
tusz/papier, 71 x 49 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Scena - 1980 | KBereźnicki'
sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: '1979 KBereźnicki’
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KIEJSTUT BEREŹNICKI | 1980 100 rysunków | BWA Sopot'
na odwrociu stempel: 'ZE ZBIORÓW ZBIGNIEWA LATOSIŃSKIEGO'
Martwa natura z maskami zwierzęcymi, 1991-1999
olej, płótno, 93,5 × 124 cm
sygn. l. śr.: Martwa natura z maskami zwierzęcymi |K. Bereźnicki |1991 - 1999
Trzy kobiety w tonacji żółtej, 1994
olej, płótno, 66 × 82 cm
sygn. śr. l. 1994 | K.Bereźnicki oraz na blejtramie
olej, płótno,
51 x 60 cm,
sygnowany p.g.: "Posiłek Stanisława | 2000 | KBereźnicki"
* Droit de suite
tusz, papier, 70 x 50 cm,
sygn. u dołu: Malarz i modelka 1989 | styczeń | K. Bereźnicki oraz p. bok: Bereźnicki 1989
olej, płótno; 100 x 100 cm;
Dołączone pisemne potwierdzenie autentyczności przez autora.
olej, płótno, 100,5 x 130 cm
sygn. p.d.: K. BEREŹNICKI
sygn. p.d.: K. Bereźnicki, l.d.: Twoje dzieci / 1969 / Bereźnicki
na odwrocie dwie nalepki wystawowe BWA Sopot (jedna z opisem pracy)
olej/płótno, 36,5 x 55,5 cm
sygn. p.d.: „K.Bereźnicki”
olej, płótno
81 x 65 cm
sygn. l.d. na niebieskim polu, mało czytelna: Arlekin | II | 2011 | Bereźnicki
sygnowany na odwrocie na płótnie: Kiejstut Bereźnicki | Arlekin II. 2011.
olej, płótno
81 x 65 cm
sygn. p.d. na czerwonym polu, mało czytelna: Arlekin | III | 2011 | Bereźnicki
sygnowany na odwrocie na płótnie: Kiejstut Bereźnicki. | Arlekin III. 2011.
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: '1974 KBereźnicki | Przeistoczenie'
na odwrocie naklejka wywozowa oraz naklejka domu aukcyjne Agra Art