MUSIAŁOWICZ Henryk (1914 Gniezno - 2015 Warszawa)
akryl, technika mieszana/płyta, 48 x 44 cm
sygnowany p.g.: 'MUSIAŁOW'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU | RODZINA | 1976 | MUSIAŁOWICZ'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'HMUSIAŁOWICZ'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MUSIAŁOWICZ | "PRZEDWIOŚNIE" | 102 x 60'
technika własna (tusz lawowany?, akwarela), karton; 48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
Sygn. i dat. p. d.: MUSIAŁOWICZ / 1958 (długopisem).
olej, technika własna, płyta
65 x 54 cm
sygn. l.g. dwukrotnie: MUSIAŁOWICZ
na odwr. na płycie: Z CYKLU | „REMINISCENCJE“ | 1980 | 65 x 54 | MUSIAŁOWICZ (na wcześniejszym napisie długopisem: Z CYKLU | PORTRET Z WYOBRAŹNI | 1980 | MUSIAŁOWICZ
l.g. nalepka z numerem: h2057 | REM020
mieszana/deska, 94 x 78 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU | ROZMYŚLANIA | 1982 | MUSIAŁOWICZ'
Technika własna, płyta; 70 x 119 cm, autorska rama 85 x 134 cm
Sygnowany śr. d.: Musiałowicz; na odwrocie: z cyklu „Oczekiwanie”: 88/91
Z cyklu: Reminiscencje II, 1981
technika własna, olej, płyta; 56 x 48 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: [w kółku] 2 /Rem. II /z cyklu:/ 'REMINISCENCJE"/ 1981/
MUSIAŁOWICZ"
z cyklu Księgi Życia, 2006 - 2007
drewno polichromowane, wys. 208 cm
sygn. l. bok: MUSIAŁOWICZ
olej, płyta, 62 x 49 cm
sygn. l.g.: MUSIAŁOWICZ
opisany na odwrocie: Z CYKLU”REMINISCENCJE” 62 X 49 MUSIAŁOWICZ 1980
olej/deska, 74 x 58 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU / "RODZINA" / 1980 / 74 x 58 / 95'
z cyklu "Wojna przeciwko człowiekowi", 1960 r.
tusz/papier naklejony na płytę, 97 x 66,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.g.: 'MUSIAŁOWICZ'
Z cyklu Reminescencje, 1981 r.
olej, technika mieszana/płyta, 56 x 48 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '22 | Rem. II | Z CYKLU | "REMINISCENCJE" | 1981 | MUSIAŁOWICZ'
z cyklu Portret z wyobraźni, 1962/64
technika własna, płyta, 72,5 x 53 cm
opisany na odwrocie: Z CYKLU PORTRET Z WYOBRAŹNI 1962/64 MUSIAŁOWICZ
Z CYKLU WOJNA PRZECIWKO CZŁOWIEKOWI, 1972
technika mieszana, płyta pilśniowa
96,5 x 58 cm
sygn. p.g.: MUSIAŁOWICZ; l.g.: 1972
na odwrocie na płycie sygnatura: Z CYKLU | WOJNA PRZECIWKO CZŁO- | WIEKOWI | 1972 | 96 x 58 | MUSIAŁOWICZ
72 x 88 cm
sygn. l.d.: MUSIAŁOWICZ
na odwrocie na płycie sygnatura: Z CYKLU: „OCZEKIWANIE“ 72 x 89 | 1994/5 | MUSIAŁOWICZ
olej, relief/płyta pilśniowa, 109 x 89 cm
sygnowany p.d. '‘MUSIAŁOWICZ'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU | „ANIOŁY” | 110 X 90 | 1994/96 | MUSIAŁOWICZ’
na odwrociu papierowa nalepka z wymiarami pracy
Z cyklu Reminiscencje, 1984 r.
olej/płyta pilśniowa, 65 x 52,5 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: 'MUSIAŁOWICZ'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU | REMINISENCJE | 1984 | MUSIAŁOWICZ'
Technika własna, płyta; 34,5 x 52 cm , autorska oprawa 51 x 69 cm
Sygnowany na odwrocie: Z cyklu „Narodziny Ziemi” 34,5 x 52 1987 Musiałowicz
tech. własna, papier, 34 x 45 cm w świetle passe-partout,
sygn. środek : MUSIAŁOWICZ, sygn. p.d.: MUSIAŁOWICZ