FRYCZ Karol (1877-1963)
Litografia barwna, papier; 43,5 x 58 cm;
napis pośrodku u dołu: Eros-Psyche / Rinascimento F (?)
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRYCZ Karol (1877-1963)
Paulina Wojnowska w sztuce - Wesele Figara, 1904 r.
autolitografia, papier, 43,5 × 27 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. d.: FK
Praca pochodzi z Teki Melpomeny, wydanej w Krakowie w 1904 roku
FRYCZ Karol (1877-1963)
Król w podziemiach ze sztuki Jerzego żuławskiego eros i Psyche, 1904
Litografia barwna, 45 x 59,5 cm,
sygn. d.: Eros i Psyche – Król - KF
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia; 47,5 x 63 cm;
sygn. d.: FK – Lichocki – Bartosz – Kościuszko - Nicefor
FRYCZ Karol (1877-1963)
Król w podziemiach ze sztuki Jerzego Żuławskiego Eros i Psyche, 1904
litografia barwna; 45 x 59,5 cm;
FRYCZ Karol (1877-1963)
autolitografia, papier; 45,5 x 28,3 cm
sygn. p. d.: FK
FRYCZ Karol (1877-1963)
autolitografia/papier, 43,5 x 58 cm
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia/papier, 31 x 28 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: ‘KF’
FRYCZ Karol (1877-1963)
autolitografia/papier, 43 x 29,5 cm
FRYCZ Karol (1877-1963)
z teki Melpomeny
litografia, papier; 39,5 x 59 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: FK.
FRYCZ Karol (1877-1963)
z teki Melpomeny;
litografia, papier; 43,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. dwukrotnie na kamieniu środek dół oraz prawej strony po środku: FK.
FRYCZ Karol (1877-1963)
Bolesław Puchalski jako poseł w sztuce Jerzego Żuławskiego Eros i Psyche, 1904 r.
litografia barwna, 39,5 x 26,5 cm w św. passe-partout, sygn. na kamieniu p. d.: FK, p. g.: Eros i Psyche/Poseł
FRYCZ Karol (1877-1963)
Stanisława Wysocka jako Klaudia w sztuce Dzieci Waniuszyna, z Teki Melpomeny, 1904
litografia, papier; 33 x 26 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany śr.d.: "FK", zatytułowana "Klaudya | Dzieci Waniuszyna"; na odwrocie opis pracy
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia barwna, papier; 43,5 x 58 cm;
napis pośrodku u dołu: Eros-Psyche / Rinascimento F (?).
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia; 47,5 x 63 cm;
sygn. d.: FK - Lichocki - Bartosz - Kościuszko - Nicefor
FRYCZ Karol (1877-1963)
Król w podziemiach ze sztuki Jerzego Żuławskiego Eros i Psyche, [1904]
sygn. d.: Eros i Psyche - Król - KF
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia/papier, 44,8 x 33,4 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'KF'
FRYCZ Karol (1877-1963)
Zelwerowicz i Popławski, 1904 r.
litografia/papier, 33,5 x 30 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'FK'
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia/papier, 34,5 x 55,5 cm
opisany u góry na kamieniu: 'Siostry bliźnie'
FRYCZ Karol (1877-1963)
Stanisława Wysocka jako Klaudia w sztuce Dzieci Waniuszyna, 1904 r.
litografia/papier, 33 x 26 cm
sygnowana na kamieniu śr.d.: 'FK' i opisana wewnątrz przedstawienia: 'Klaudya | Dzieci Waniuszyna'
Litografia pochodzi z "Teki Melpomeny", wydanej w 1904 r. w Krakowie.