1 zł
2 600 000 zł
/8

FRYCZ Karol (1877-1963)

Eros i Psyche

Litografia barwna, papier; 43,5 x 58 cm;
napis pośrodku u dołu: Eros-Psyche / Rinascimento F (?)

cena wywoławcza: Wykup abonament

FRYCZ Karol (1877-1963)

Paulina Wojnowska w sztuce - Wesele Figara, 1904 r.

autolitografia, papier, 43,5 × 27 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. d.: FK
Praca pochodzi z Teki Melpomeny, wydanej w Krakowie w 1904 roku

FRYCZ Karol (1877-1963)

Król w podziemiach ze sztuki Jerzego żuławskiego eros i Psyche, 1904

Litografia barwna, 45 x 59,5 cm,
sygn. d.: Eros i Psyche – Król - KF

FRYCZ Karol (1877-1963)

Zelwerowicz, Kotarbiński i Jednowski jako Lichocki, Bartosz, Nicefor oraz Kościuszko w sztuce Anczyca Kościuszko pod Racławicami

litografia; 47,5 x 63 cm;
sygn. d.: FK – Lichocki – Bartosz – Kościuszko - Nicefor

FRYCZ Karol (1877-1963)

Król w podziemiach ze sztuki Jerzego Żuławskiego Eros i Psyche, 1904

litografia barwna; 45 x 59,5 cm;

FRYCZ Karol (1877-1963)

Paulina Wojnowska, 1904

autolitografia, papier; 45,5 x 28,3 cm
sygn. p. d.: FK

FRYCZ Karol (1877-1963)

FRYCZ Karol (1877-1963)

FRYCZ Karol (1877-1963)

FRYCZ Karol (1877-1963)

FRYCZ Karol (1877-1963)

Nicefor i Filomena. Marian Jednowski i Józefina Wójcicka w sztuce W. L. Anczyca Kościuszko pod Racławicami

z teki Melpomeny;
litografia, papier; 43,5 x 58 cm (w świetle passe-partout);
sygn. dwukrotnie na kamieniu środek dół oraz prawej strony po środku: FK.

FRYCZ Karol (1877-1963)

Bolesław Puchalski jako poseł w sztuce Jerzego Żuławskiego Eros i Psyche, 1904 r.

litografia barwna, 39,5 x 26,5 cm w św. passe-partout, sygn. na kamieniu p. d.: FK, p. g.: Eros i Psyche/Poseł

FRYCZ Karol (1877-1963)

Stanisława Wysocka jako Klaudia w sztuce Dzieci Waniuszyna, z Teki Melpomeny, 1904

litografia, papier; 33 x 26 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany śr.d.: "FK", zatytułowana "Klaudya | Dzieci Waniuszyna"; na odwrocie opis pracy

FRYCZ Karol (1877-1963)

Eros i Psyche

litografia barwna, papier; 43,5 x 58 cm;
napis pośrodku u dołu: Eros-Psyche / Rinascimento F (?).

FRYCZ Karol (1877-1963)

litografia; 47,5 x 63 cm;
sygn. d.: FK - Lichocki - Bartosz - Kościuszko - Nicefor

FRYCZ Karol (1877-1963)

Król w podziemiach ze sztuki Jerzego Żuławskiego Eros i Psyche, [1904]

sygn. d.: Eros i Psyche - Król - KF

FRYCZ Karol (1877-1963)

FRYCZ Karol (1877-1963)

Zelwerowicz i Popławski, 1904 r.

litografia/papier, 33,5 x 30 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'FK'

FRYCZ Karol (1877-1963)

Felicja Rutkowska, Bronisława Jeremi w sztuce Siostry bliźnie oraz Helena Sulima w roli Maud w sztuce Półdziewica, 1904 r.

litografia/papier, 34,5 x 55,5 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: 'KF'
opisany u góry na kamieniu: 'Siostry bliźnie'

FRYCZ Karol (1877-1963)

Stanisława Wysocka jako Klaudia w sztuce Dzieci Waniuszyna, 1904 r.

litografia/papier, 33 x 26 cm
sygnowana na kamieniu śr.d.: 'FK' i opisana wewnątrz przedstawienia: 'Klaudya | Dzieci Waniuszyna'

/8
liczba obiektów: 148