ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)
akryl, płótno; 110 x 80 cm;
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ołówek, tusz, papier, 49,5 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1991.
sygn. p.d.: Janusz Orbitowski 1992.
akryl/płyta pilśniowa, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janusz Orbitowski 23/03 | 80 x 60
technika własna/płyta pilśniowa, 61 x 40 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Janusz Orbitowski | 8/97 | 60 x 40'
akryl, płótno; 110 x 80 cm;
"Kompozycja przestrzenna", 1969 r.
olej/płótno, 94 x 74,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 1969 / 73 x 94 / KOMPOZYCJA PRZESTRZENNA'
opisany na blejtramie 'Orbitowski J. "Kompozycje przestrzenne" B.W.A. 3.500 zł 39 '
na odwrociu naklejka BWA Kraków
akryl, relief, płyta; 60 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: JANUSZ ORBITOWSKI 85 / 6/85.
relief, akryl, sklejka; 115×95 cm, sygnowany na odwrocie: "Janusz ORBITOWSKI | 1988 | 1/88, 115 × 95"
*droit de suite
akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janusz Orbitowski 4/02
akryl/płyta, 42 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1990 | 4/9 | 42 x 60'
na odwrociu papierowa nalepka z Galerii pod Różą w Krakowie z opisem obrazu
tusz, papier, 69 x 49 cm,
sygn. i dat. p.d.: Janusz Orbitowski - 1992
technika własna, relief, akryl, płótno
70×50 cm
sygnowany na odwrocie: „Janusz ORBITOWSKI 2005 | 6/05 | 70×50 cm”
olej, płótno, 101,5 x 81,5
sygn. na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1970
S-VI 100 X 80
akryl/płyta pilśniowa, 93 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBIOWSKI 1989 | 18/86 91 x 73'
akryl, relief, płótno, płyta; 61 x 42 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz ORBITOWSKI 1994 / 5/94 61 x 42.
relief/akryl/płyta, 60 x 42 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JANUSZ ORBITOWSKI 85 | 6/85 60x42'
linoryt, papier; 18,5 x 12,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Janusz Orbitowski 85 (ołówkiem);
nr odbitki pośrodku u dołu: 23/100 (ołówkiem).
akryl/karton, płyta, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Janusz ORBITOWSKI 1991 | 16/91 | 80 x 60'
na odwrociu pieczęć wojewódzkiego konserwatora zabytków w Krakowie
Pejzaż [W pobliżu Kopca Kościuszki], lata 60. XX w.
Olej, płótno; wym.: 61 x 75 cm; sygn. l.d.: J.Orbitowski, na odwrocie opis autorski. Płótno naciągnięte na nowy blejtram.