BRZEŻAŃSKA Agnieszka (ur. 1972)
olej na płótnie, 81 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
farba ftalowa na płycie metalowej
Bez tytułu (Lucia), ed. 1/3 + 2 AP, 2007 r.
wydruk pigmentowy/papier bawełniany, 40 x 30 cm (w świetle passe-partout)
na odwrociu nalepka z opisem pracy i z sygnaturą artystki
olej/płótno, 200 x 150 cm
ceramika szlachetna, szkliwo przezroczyste, kalkomania, unikat
wys. 78 cm, średnica 25 cm,
sygn. u dołu: OKO / Malwina Konopacka / 2018 / Teresa / No 10 / Agnieszka Brzeżańska
SPRAGNIENI PIĘKNA 2018 / MNW / Przyjaciele
34 wys, 38 szer, 26 cm
olej/płótno, 151 x 121 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. Brzeżańska | 2012'
olej/płótno, 200 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NHRM | A. Brzeżańska | 2015'
olej/płótno, 120 x 100 cm
Technika: olej na płótnie
Data powstania: 2013
Wymiary: 200 cm x 150 cm
Technika: olej i akryl na płótnie
Rok powstania: 2002
Wymiary: 97 x 130 cm
Sygnatura: A. Brzeżańska 2002
olej/tektura, 27 x 22 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Agnieszka Brzeżańska | 1995`
Betty Page / Aquarius, 2010 r.
atrament/papier bawełniany, 150 x 111 cm
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy: `AGNIESZKA BRZEŻAŃSKA | BETTY PAGE/AQUARIUS, 2010 | INKJET ON COTTON PAPER | 59.75 x 44.75 INCHES` `