GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
akwarela/papier, 35 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: "S. Gibiński"
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 39,8 x 49 cm (w świetle oprawy)
akwarela, papier, wym.: 24 x 34 cm
sygn. p.d.: S. Gibiński
akwarela, papier,
69.5 x 100 cm
sygnowany l.d.: S. Gibiński
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 69,5 x 99 cm
Sygnowany l. d.: S.Gibiński
Na odwrociu w l. d. stempel owalny: MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH | KRAKÓW UL.BASZTOWA 12 w centralnej części R.AL.[...], w p. g. stempel:
WYTWÓRNIA RAM I OPRAW OBRAZÓW | JANA [nieczytelne] | KRAKÓW RYNEK GŁÓWNY N.
akwarela, papier
20.5x36
sygnowany p.d.
Akwarela na papierze 69 x 49 cm
Sygnowany l.d. - "S. Gibiński"
akwarela/papier, wymiary: 14 x 22 cm,
sygnowany lewy dół: "S.Gibiński"
sygnowany p.d.
akwarela, papier
25x34.5
akwarela, 51 x 37 cm, sygnowana po lewej u dołu "S Gibiński", na odwrocie naklejka Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie.
sygn. l.d.dat. na odwrociu
akwarela papier 35.3x52.5
akwarela, papier; 17 x 24,5 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu: S. Gibiński