BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
olej na tekturze,
41,5 x 39,5 cm
sygnowany p.d.: "Olga Boznańska 1920"
na odwrocie pieczęć: "Docent U.J Dr. T. Dobrowol[ski]/zaprzysiężony biegły sądowy/ 23 X [1]944"
obraz wpisany do rejestru zabytków decyzją z dnia 22 X 1987 (nr rejestru 597/88)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
olej na tekturze,
41,5 x 39,5 cm
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
olej, tektura,
58 x 41.4 cm
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
BOZNAŃSKA Olga (1865 - 1940)
Pani z pieskiem na kolanach, 1929
olej, tektura
52 x 37,5 cm