1 zł
2 600 000 zł
/8

SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)

MARTWA NATURA Z KOSZEM OWOCÓW, 1985 r.

Olej, płótno; 60,5 x 73,5 cm
Sygn. p.d.:
Na odwrocie napis

cena wywoławcza: Wykup abonament

PEJZAŻ Z ZATOKĄ

1937 r.
Olej na płótnie 32 x 54 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d. - "RS / 1937"

Biała forteca - Chocim

olej na tekturze,
w.: 59,5 x 79,5 cm. Prow.: zbiory rodziny artysty.

Kompozycja z rekwizytami teatralnymi

olej, płótno naklejone na tekturę, 35 x 50,5 cm
sygn. l.d.: Sielski R. (cyrylicą)

Plaża, 1960

olej, tempera, tektura; 47 x 72,5 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu cyrylicą: R.S.;
na odwrocie: 47 x 72,5 cm W.K.R.S - 1316 | Selskij R. J. | "Dekoratiwnyj pljaż" | 1960-... (serednij) | K / temera/ olij | 47 x 72,5 cm.

Zaśnieżona gęstwina

olej, tektura, 70 x 50 cm; sygn. l.d.: Sielski R. (cyrylicą)
Na odwrocie nr 1410, podpis i tytuł obrazu (cyrylicą), rok 1970

Nagie świerki

olej, płótno, 38 x 48 cm; sygn. l.d. cyrylicą: Sielski R.
Na odwrocie napis autorski cyrylicą wraz z nr 421 i datą 1903.

WIEJSKA CHATA

OLEJ, PŁÓTNO
wymiary: 43x51

KWIATY W OKNIE

OLEJ TEKTURA
wymiary: 83,5x59

olej, płótno, 80 x 99 cm;
sygn. l.d.: Sielski R (cyrylicą)

Hucuł z fujarką 1975

olej, gwasz, papier, 24,5 x 43,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.

BRZEG ZATOKI, 1974

olej na tekturze, 66 x 55 cm,
na odwrocie "W. K. R. S. - 1682. Sielski R. Ju. Brzeg zatoki 1974 r."

KOMPOZYCJA, 1966

olej na płótnie, 81 x 115 cm
wszystkie napisy cyrylicą: p. d. "r. s. 66",
na odwrocie: "Sielski R. Kompozycja 1966" oraz "W. K. R. S.- 1002"

Morze i plaża, 1958-59

olej, tektura, 50 x 70
sygn. p. d.: P. C.; na rewersie napis B.K.P.C - 932 / Ce??c???? ?. ? / "Mope i ????" / ?o ??tuba? / 958-59 / k/o 50 x 70 cm.; ślad pieczątki z datą 1960

mieszana,
17 x 24.5 cm
sygnowany tuszem l.d.: ???????? ? na odwr. nalepka fabryki kartonu z datą partii: 24 / VI 59

Wnętrze

gwasz na kartonie, 20,5 x 30 cm w świetle p-p
sygnowany l. d. cyrylicą: "Sielskij"

/8
liczba obiektów: 156