SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)
MARTWA NATURA Z KOSZEM OWOCÓW, 1985 r.
Olej, płótno; 60,5 x 73,5 cm
Sygn. p.d.:
Na odwrocie napis
cena wywoławcza: Wykup abonament
1937 r.
Olej na płótnie 32 x 54 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l.d. - "RS / 1937"
olej na tekturze,
w.: 59,5 x 79,5 cm. Prow.: zbiory rodziny artysty.
Kompozycja z rekwizytami teatralnymi
olej, płótno naklejone na tekturę, 35 x 50,5 cm
sygn. l.d.: Sielski R. (cyrylicą)
olej, tempera, tektura; 47 x 72,5 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu cyrylicą: R.S.;
na odwrocie: 47 x 72,5 cm W.K.R.S - 1316 | Selskij R. J. | "Dekoratiwnyj pljaż" | 1960-... (serednij) | K / temera/ olij | 47 x 72,5 cm.
olej, tektura, 70 x 50 cm; sygn. l.d.: Sielski R. (cyrylicą)
Na odwrocie nr 1410, podpis i tytuł obrazu (cyrylicą), rok 1970
olej, płótno, 38 x 48 cm; sygn. l.d. cyrylicą: Sielski R.
Na odwrocie napis autorski cyrylicą wraz z nr 421 i datą 1903.
olej, gwasz, papier, 24,5 x 43,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.
olej na tekturze, 66 x 55 cm,
na odwrocie "W. K. R. S. - 1682. Sielski R. Ju. Brzeg zatoki 1974 r."
olej na płótnie, 81 x 115 cm
wszystkie napisy cyrylicą: p. d. "r. s. 66",
na odwrocie: "Sielski R. Kompozycja 1966" oraz "W. K. R. S.- 1002"
olej, tektura, 50 x 70
sygn. p. d.: P. C.; na rewersie napis B.K.P.C - 932 / Ce??c???? ?. ? / "Mope i ????" / ?o ??tuba? / 958-59 / k/o 50 x 70 cm.; ślad pieczątki z datą 1960
mieszana,
17 x 24.5 cm
sygnowany tuszem l.d.: ???????? ? na odwr. nalepka fabryki kartonu z datą partii: 24 / VI 59
gwasz na kartonie, 20,5 x 30 cm w świetle p-p
sygnowany l. d. cyrylicą: "Sielskij"