DYBOWSKI Stanisław (1895 - 1956)
olej/płótno naklejone na tekturę, 27 x 46 cm
sygnowany l.d.: `St. Dybowski | Wilno`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; 37,5 x 46 cm
Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Olej, tektura; 38 x 45,5 cm
Sygnowany l.d.: _ST_DYBOWSKI_
Gwasz, tektura; 41 x 58 cm
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski_
Olej, płótno; 100 x 110 cm
Sygnowany l.d.: St_Dybowski
Na odwrocie nalepka wystawowa z opisem pracy
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy: autorska i CBWA w Warszawie z wystawy "Życie w czasach pokoju"
Olej, tektura; 60 x 100 cm
Sygnowany l.d.: St._ Dybowski
Na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy: autorska i CBWA Warszawa z tytułem pracy: Hodowla Świń, PGR Kozłów Biskupi
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I KSIĄŻKĄ
Olej, płótno; 92 x 73 cm
Sygnowany l.d.: St Dybowski-
Na odwrocie kobieta na tle pejzażu
Olej, tektura; 89 x 79 cm
P.d. zatarta sygnatura
Olej, płótno; 61,5 x 50 cm
Sygnowany l. d.: -St-Dybowski-
Gwasz, papier; 32,5 x 42 cn
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski _
Olej, płótno; 38,5 x 60 cm
Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_