TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: L. Tarasewicz. 2013 | 100 x 100 | acrylic on canvas
cena wywoławcza: Wykup abonament
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz, 2016 / 100 x 100 / Akryl
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno, 130 x 170 cm
sygn., dat. 2016 i opisany na odwrocie
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 130 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie: L. Tarasewicz | 2016 |Acrylic on canvas
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
serigrafia barwna, papier, 35 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 1984/2000, l. d.: 15/30
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno; 190 x 130 cm;
sygn. na odwrocie l. g.: L. Tarasewicz 1993
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno
130 x 190 cm
sygn. na odwrocie w l.g. części płótna - l.: LEON TARASEWICZ [niżej numery i stemple wywozowe], śr.g.: WALIŁY 2 | 16.040 GRÓDEK | POLAND, p.: 1992
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2007 | 130 x 130 | acryl on canvas'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno 100 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym:
Leon Tarasewicz 2016 | Acrylic on canvas
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: L. Tarasewicz | 2010
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno, 130 x 380 cm
opisany na odwrocie: NR. 4 / LEON TARASEWICZ 1989 / 130 X 380 / WALIŁY 2
na blejtramie: nalepka Galleria d'arte del Cavallino, Venezia
Galleria d'Arte del Cavallino, Wenecja, 2001.
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2013 | 100 x 100 | Acrylic on canvas'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
FRAGMENT INSTALACJI MALARSKIEJ, 2000
technika mieszana, płyta pilśniowa
50 x 50 cm
na odwr. na płycie napis i sygn. p.g.: LEON TARASEWICZ | FRAGMENT INSTALACJI | MALARSKIEJ 50 x 50 cm | CCA KYIV, 06/07. 2000 | L. Tarasewicz | Kijów 2000; l.g.: 4.2
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2007 | AKRYL | 130 x 130'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Leon Tarasewicz | Waliły 84'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 135 x 170 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `L. Tarasewicz 2013 | Acryl on canvas`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `LTarasewicz 2014 | 100 x 80 | Acryl on canvas`
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno, 130 x 170 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `LEON TARASEWICZ 1988`
- Galerie Hans Neuendorf, Frankfurt nad Menem, Niemcy
- kolekcja prywatna, Warszawa
- Jola Gola, Leon Tarasewicz, Warszawa 2007, s. 241 (il.)
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno, 130 x 170 cm
niesygn.
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
sygn., opis. i dat. 2009 na odwrocie
olej, płótno
130 x 170 cm.