ELESZKIEWICZ Stanisław (1900-1963)
olej/tektura, 18 x 25,5 cm
sygnowany p.d.: 'S.E.'
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa: EXHIBITION | STANISŁAW ELESZKIEWICZ | 1900 - 1963 | Lipert Gallery | 147 Milton Street | Greenpoint Brooklyn, NY 11222 | May 10 - June 14, 1986'
- Stanisław Eleszkiewicz, Lipert Gallery, 10.05-12.06.1986, Nowy Jork, nr 38
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 21 x 32,5 cm
EXHIBITION | STANISŁAW ELESZKIEWICZ | 1900 - 1963 | Lipert Gallery | 147 Milton Street | Greenpoint Brooklyn, NY 11222 | May 10 - June 14, 1986'
- Stanisław Eleszkiewicz, Lipert Gallery, 10.05-12.06.1986, Nowy Jork, nr 47
olej/tektura, 21,5 x 21,5 cm
sygnowany p.d.: 'S.E'
na odwrociu papierowa nalepka wystawowa z Lipert Gallery w Nowym Jorku: '
- Stanisław Eleszkiewicz, Lipert Gallery, 10.05-12.06.1986, Nowy Jork
olej, tektura, 48 x 56 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: SE
ołówek, papier;
26,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz
olej, tektura; 24,5 x 19 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: St. Eleszkiewicz
pastel, sygn.i zatyt. "Claude Marie" w prawym gornym rogu;
x 62 cm
technika mieszana na kartonie, monogramowany w lewym dolnym rogu;
15,5 x 25,5 cm
olej/karton, 54 x 42 cm
sygnowany p.d.: `S.Eleszkiewicz`
na odwrociu papierowa nalepka z paryskiej firmy P. Naveza
olej/tektura, 21,5 x 27 cm
na odwrociu szkic postaci
tempera/papier, 74 x 74 cm
sygnowany l.d.: S. Eleszkiewicz`
akwarela, gwasz, tusz, papier, 15 × 22,5 cm
sygn. p. d.: S.E.
olej, papier naklejony na płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
na odwrocie stempel z informacją: MIECZYSŁAW LURCZYŃSKI , adres londyński,..., numer 95
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz