AMBROZIAK Sylwester (ur. 1964, Łowicz)
ceramika, porcelit szkliwiony, podstawa drewniana, 35 x 10 x 10 cm, sygn. na plecach: A. 2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
rzeźba, ceramika glazurowana, na drewnianej podstawie,
wys. całkowita 38 cm
unikat, 1/1,sygnowana i datowana na podstawie: `A. 04`
ceramika szkliwiona, wys. 38 cm
sygn. 6/9 A05
ceramika szkliwiona,
wys. 38 cm,
sygn.
ołówek, papier,
29x21 cm,
sygn. na licu "A. 2002"
porcelit szkliwiony,
wysokość z podstawą 41 cm
ceramika polichromowana, glazurowana, na drewnianej podstawie,
wym.: 15 x 22 x 17 cm
sygnowana i datowana na stopie: `A 05`, unikat
ceramika, glazurowana,
wys. 32 cm
sygn. i dat.: `A. 09`, unikat
rzeźba, ceramika
wys. 25 cm
ceramika, patynowana,
26 x 32 x 18 cm
sygn. i datowany: `A 07 2/6`
egz. autorski, ceramika szkliwiona, 51x51x17 cm
ceramika szkliwiona, wys. 33 cm, sygn.
rze¼ba, brąz,
wys. 32 cm
sygn. dat. na podstawie: `A.05 1/3`
Kobieta i dwaj mężczy¼ni, 2002
brąz patynowany
22,5 x 18,5 x 9 cm
terakota szkliwiona
28 x 32 x 16 cm
rze¼ba/brąz,
17 x 14 x 6 cm
sygn. i dat. na postumencie: `A.05, unikat`