PACIOREK Stanisław (1889-1952)
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Paciorek/ 914.
Na odwrocie, na krośnie nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie nazwiskiem autora i tytułem pracy
i numerem 1042
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura; wym.: 34 x 43,8 cm;
sygn. p.d.: St. Paciorek / 934.
Wieś [podkrakowska] jesienią, przed 1918
Olej, tektura; wym.: 25,8 x 50 cm;
sygn. l.d.: St. Paciorek; na odwrocie nalepka z opisem pracy dla TSP w Krakowie.
OBŁOKI (temat z Pana Tadeusza), przed 1939
olej na tekturze, 35 x 39,5 cm,
sygnowany p.d. "St.Paciorek",
na odwrocie kartka autorska
z tytułem pracy, taka sama kartka na ramie
dołączona kartka antykwariatu Du Mouchelles z Detroit
olej, tektura,
47,7 × 66,8 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: ST. Paciorek
Estymacja:4 000 - 5 000 zł
olej, tektura,
38,5 × 57 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: ST. Paciorek
Estymacja:4 000 - 5 000 zł
KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA W MODLNICY, 1934
Olej, tektura; 33,5 x 38 cm
Sygnowany p.d.: St. Paciorek | 934
olej, tektura, 26,5 x 42 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek
olej, tektura, 41 x 33 cm;
Olej, tektura;
wym.: 34,5 x 46 cm;
sygn. p.d.: St. Paciorek 947.
olej, tektura;
50 x 33 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: St.Paciorek | 1928 na odwrocie odręczny napis: Tow. Sztuk Pięknych | Wawel | ST. PaciorekGarłowski | C. 400 zł; poniżej napis: Kleparz 10 I p | Atelier Długa 37 III p.
olej, tektura, 41 x 33 cm;
olej, tektura,
60 x 77 cm,
sygn. p.d.: St. Paciorek [1]929
NIEDZIELA NA PLANTACH KRAKOWSKICH, 1928 R.
olej/tektura,
70 x 98 cm
sygnowany i datowany p. d.: `St. Paciorek | 1928`
olej/płótno,
67,5 x 98 cm
sygnowany i datowany p. d.: `S. Paciorek | 07`
Widok na klasztor w Tyńcu od strony Wisły
Olej, sklejka,
73 x 60 cm,
sygn. p.d.: Stan. Paciorek [1]929