SOBEL Judyta (1924 Lwów - 2012 Nowy Jork)
olej/płótno, 91,5 x 76 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.SOBEL | 1960`
datowany na odwrociu: `1960/46`
Estymacja: 36 000 - 46 000
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 49,5 x 60,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.SOBEL | 1948`
Estymacja: 35 000 - 45 000 zł
akwarela, kredka/papier, 37 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `54 Judyta` (w języku hebrajskim)
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
olej/płótno, 60 x 75 cm
sygnowany l.d.: `SOBEL`
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
olej/płótno, 59 x 49 cm
sygnowany p.d.: `J. SOBEL`
Estymacja: 14 000 - 20 000 zł
olej/płótno, 77 x 91,5 cm
sygnowany l.d.: `J. SOBEL`
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł
Martwa natura ze słonecznikami
olej, płótno;
40,5 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: J. SOBEL
olej/płótno, 79 x 92 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. SOBEL | 1959`
Estymacja: 30 000 - 38 000 zł
Martwa natura z misą z owocami i butelką, 2008
olej, płótno; 51 x 41 cm;
sygn. p. d.: J. SOBEL / 08
Martwa natura z kwiatami i biedronką
olej, płótno, 51 x 41 cm;
sygn. l.d.: J. SOBEL
olej, płótno; 51 x 41 cm;
sygn. p. d.: J. SOBEL / 08
BUKIET KWIATÓW W DZBANKU, 2007
Olej, płótno, 61 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.: J.SOBEL | 07
Olej, płótno, 61 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: J.SOBEL
olej/płótno, 61 x 51 cm
sygnowany i datowany p.g.: `J. SOBEL | 47`
Estymacja: 30 000 - 35 000 zł